آراد برندینگ
خانه / فروش هواده اسپلش / قیمت خرید و فروش انواع هواده اسپلش
خرید و فروش هواده اسپلش
قیمت خرید و فروش اسپلش

قیمت خرید و فروش انواع هواده اسپلش

امروزه بسیاری از استخرها که درحال پرورش ماهی کپور و یا قزل آلا هستتند نیاز به دستگاه های هواده جهت تامین اکسیژن برای آبزیان پرورشی دارند. هوادهی روشی است که از طریق آن اکسیژن محلول در آب با هوا در حالت تعادل (اشباع) در می آید. این کار به کمک دستگاههای مکانیکی انجام میشود. هر وسیله ای که بتواند آب و هوا را مخلوط کند نوعی هواده محسوب میشود ولی چون راندمان کار و مصرف انرژی و هزینه اجرا خیلی اهمیت دارند ما برای هوادهی از دستگاه مخصوص هواده استفاده میکنیم.
بطور کلی دو روش برای هوادهی وجود دارد:
روش اول، تزریق هوا یا اکسیژن خالص در آب (مثل پمپ اکواریوم بلوئر و غیره).
روش دوم، هم زدن یا فواره کردن آب برای متعادل سازی دمای آب و تامین اکسیژن است که این عمل را میتوان بوسیله دستگاه هواده اسپلش انجام داد.
بنابراین هوادهی علاوه بر تولید اکسیژن نوعی همزدن آب و یکنواخت کردن لایه های حرارتی نیز محسوب میشود. ضمناً هوادهی به خروج ضایعات سمی که به شکل گاز در آب محلول هستند نیز کمک می کند.
اسپلش با فواره کردن آب سطوح آب را شکسته و باعث میشود تا اکسیژن موجود در هوا به میزان کافی با آب مخلوط شده و اکسیژن لازم برای ماهیان تامین شود. قیمت خرید و فروش اسپلش با توجه به تنوع آن متغیر است. انواع هواده اسپلش در واحد های تولیدی تجهیزات آبزیان در حال تولید و عرضه به بازار میباشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع هواده های پرورش ماهی و میگو و مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان اسفندیار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09119112801
خانم حبیبی: 09398934423
پست الکترونیکی: saman_esfandiar@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

ماهیان گرمابی و سردآبی فروش تجهیزات آبزی پروری بازار تهاتر ايران